25006, м.Кропивницький, вул. Тараса Карпи (Тимірязєва), 83/52
(0522) 270927, 270595, 270696, факс (0522) 320437

Електронний документообмін

Електронний первинний документ бухгалтерського обліку, складений у відповідності з вимогами законодавства, має юридичну силу!
Обмінюйтесь первинними документами зі своїми контрагентами!!!
ЕДО

Акції

«Інтелект-Сервіс Кіровоград» прагне створити найсприятливіші умови для розвитку бізнесу наших клієнтів і також для добробуту їх сімей.
Саме тому ключову роль у нашій діяльності відіграють акції та спеціальні пропозиції.
Детальніше

Твій час захистити свій ЕЦП


Натисни сюди

Головна

Всі актуальні оновлення програми "M.E.Doc" тут 

Шановні бухгалтери, запрошуємо вас яскраво і незабутньо відсвяткувати ваше професійне свято разом з «Інтелект-Кіровоград»!

Пропонуємо вам 14 липня 2018 року здійснити прогулянку по Дніпру під вітрилами, провести відпочинок на яхті і відчути себе одним з героїв казки про Ассоль. Повірте, цю поїздку ви запам'ятаєте на все життя!

               Також, на обід Вас чекає смачна рибна юшка і можливість провести час з колегами та рідними на природі біля річки.

План відпочинку:

1. Прийняти правильне позитивне рішення і поїхати з нами.

2. Зібрати компанію колег і близьких.

 3. Оплатити 170 грн/чол.

 4. Отримати масу задоволення і спогадів на весь рік.

 

 


Ми вдячні кожному з вас і тому хочемо подарувати вам максимум задоволення від святкування Дня Бухгалтера!


Зацікавились? Деталі та бронювання за тел. 0662751417 - Анастасія


 

M.E.Doc стає зручнішим: зміни законодавства та корисні поради завжди під рукою 

Шановні бухгалтери!

Щиро дякуємо Вам за підтримку та за те, що обираєте програму M.E.Doc своїм помічником у щоденній професійній діяльності.  

Як ніхто інший, ми розуміємо, з яким обсягом правової інформації та відповідальністю з її трактування Ви щоразу стикаєтеся в своїй бухгалтерській практиці – вимог нормативних документів дуже багато, є неоднозначні, іноді взагалі складно зрозуміти, що робити в тій чи іншій ситуації. Знаємо, адже наша діяльність спрямована на постійне вивчення законодавчих змін, які  наші бухгалтери-фахівці реалізують змінами та новими правилами для Вас в програмах – від системи бухгалтерського обліку та управління підприємством до електронного звітування.

Ми започатковуємо довідково-правовий сервіс M.E.Doc.Інформер саме для Вас, любі бухгалтери, в якому щоденно будемо знайомити Вас зі змінами в законодавстві, з важливими новинами, добірками статей з бухгалтерського та кадрового обліку, ділитися корисними порадами з оподаткування та подання звітності. Публікувати тематичні статті з прикладами складання звітності та найбільш важливі роз’яснення державних органів.

Ми активно розвиваємось та вдосконалюємо M.E.Doc, щоб Ви, наші клієнти, якомога швидше одержували корисні функції та більш зручні сервіси. Найближчим часом ми плануємо розширити сервіс Календарем бухгалтера, збільшити кількість авторських матеріалів та додати відеоматеріали.

Сподіваємось, що наш довідково-правовий сервіс допоможе Вам своєчасно отримувати потрібний матеріал з трактування законів та навіть в найскладнішій ситуації швидко знаходити та приймати правильне рішення.  

Ми дуже прагнемо зробити весь облік та звітування в Україні набагато простішим та без паперів. Все, що ми робимо – ми робимо для Вас!

 

З повагою та вдячністю,
очільниця M.E.Doc
Олеся Білоусова

 

 

Каждый клиент - это победа!

Довольный клиент-это награда!

Рекомендующий клиент- это сокровище!

Клиент друг- это цель!!!