25006, м.Кропивницький, вул. Тараса Карпи (Тимірязєва), 83/52
(0522) 270927, 270595, 270696, факс (0522) 320437

Електронний документообіг

Електронний первинний документ бухгалтерського обліку, складений у відповідності з вимогами законодавства, має юридичну силу!
Обмінюйтесь первинними документами зі своїми контрагентами!!!
ЕДО

Акції

«Інтелект-Сервіс Кіровоград» прагне створити найсприятливіші умови для розвитку бізнесу наших клієнтів і також для добробуту їх сімей.
Саме тому ключову роль у нашій діяльності відіграють акції та спеціальні пропозиції.
Детальніше

"Твій час"+Подорожі

Втомилися стояти в черзі за квитками?
Натисни сюди

Головна

У Кропивницькому відкрилася крамниця електронних послуг

«Твій час»

   Липень 2016 року відзначився важливою подією для українських підприємств – відкриттям першої на ринку мережі крамниць електронних послуг.Запуск «Твій час» –  це новонародження мережі Партнерів Групи компаній «Інтелект-Сервіс»(дистриб’юторів та дилерів «M.E.Doc», СОТА, АЦСК «Україна» тощо) у зміненому форматі: новий рівень сервісу, сучасний дизайн та затишний інтер’єр, а головне –  безліч електронних послуг для підприємств та фізичних осіб. ПП «Інтелект-Кіровоград», що є офіційним дистриб’ютором продуктів «Інтелект-Сервіс», відкрило крамницю «Твій час» у Кропивницькому.


   Філософія «супермаркету сервісів», в якому клієнт міг би отримати повний комплект електронних послуг для підприємства, прийшла до нас з Європи, а для України це – справжнє ноу-хау. Мережа крамниць «Твій час» першою в Україні зібрала під одним дахом всі електронні послуги для підприємств, бізнесменів та фізичних осіб. Протягом місяця відчинили свої двері більше 60 крамниць по всій Україні. А до кінця 2016 року їх кількість мінімум подвоїться.

   Серед перших 60 відкрилася крамниця ПП «Інтелект-Кіровоград» у Кропивницькому за адресою вул. Тараса Карпи (Тимірязєва), буд. 83/52.Активно підтримуючи прагнення до європейських стандартів та бажання надавати клієнтам сервіс за форматом allinclusive, ПП «Інтелект-Кіровоград» повністю змінила формат офісу по роботі з клієнтами. «Твій час» - це місце, де все продумано до дрібниць: зручне місцезнаходження, привітний персонал та приємна атмосфера формують з нього простір, куди хочеться повертатись знову і знову.


                 

Каждый клиент - это победа!

Клиент удовлетворен - это награда!

Рекомендующий клиент - это сокровище!

Клиент становится другом - это цель!