25006, м.Кропивницький, вул. Тараса Карпи (Тимірязєва), 83/52
(0522) 270927, 270595, 270696, факс (0522) 320437

Електронний документообмін

Електронний первинний документ бухгалтерського обліку, складений у відповідності з вимогами законодавства, має юридичну силу!
Обмінюйтесь первинними документами зі своїми контрагентами!!!
ЕДО

Акції

«Інтелект-Сервіс Кіровоград» прагне створити найсприятливіші умови для розвитку бізнесу наших клієнтів і також для добробуту їх сімей.
Саме тому ключову роль у нашій діяльності відіграють акції та спеціальні пропозиції.
Детальніше

Твій час захистити свій ЕЦП


Натисни сюди

Головна

Всі актуальні оновлення програми "M.E.Doc" тут 

Вітаємо з Днем бухгалтера!

День бухгалтера в Україні відзначають 16 липня. День бухгалтера хоча і не є державним святом, та підстава для привітань знайдеться у кожного, адже без бухгалтера важко уявити собі будь-яку організацію. OGO.ua приєднується до вітань.

Шановні бухгалтери, Вітаємо вас із професійним святом!

 
День бухгалтера відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання.

Від щирого серця бажаємо вам здоров’я та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати вас у всіх ваших справах!

До речі

Свято встановлено в Україні "…ураховуючи значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки…" згідно з Указом Президента України "Про День бухгалтера" від 18 червня 2004 р. №662/2004.

У Киргизії День бухгалтера відзначається 20 липня.

У Росії свято є неофіційним і відзначається 21 або 25 листопада (21 листопада був офіційно затверджений, а 25-28 листопада 1996 року був опублікований Федеральний закон "Про бухгалтерський облік").

Міжнародний день бухгалтера відзначається щорічно 10 листопада. Ця дата була обрана в зв`язку з публікацією 10 листопада 1494 року у Венеції праці Луки Пачіолі (Luca Pacioli) "Все про арифметики, геометрії і пропорції". Один із розділів книги містив інформацію про бухгалтерські рахункі, а Пачіолі був названий "батьком бухгалтерії". 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M.E.Doc ще посилює захист!

 
Ситуаційний центр забезпечення кібербезпеки СБУ та M.E.Doc підписали Меморандум про підключення до платформи MISP-UA.


Любі користувачі! 


Ми весь час піклуємося про створення надійної та ефективної системи захисту нашого продукту та IT-інфраструктури.

Представляємо вам ще один крок, який ми зробили у напрямку забезпечення вашої безпеки. 
Сьогодні протистояння кіберзагрозам стає все складнішим. Тому весь світ об’єднує свої зусилля для створення найсучасніших систем, здатних не тільки реагувати на кіберінциденти, а й передбачати їх.

 

Платформа MISP-UA, до якої підключилася наша компанія як раз і є саме таким сенсором. З неї ми отримуємо:

 - ідентифікатори компрометації;
 - інформацію про атипову поведінку систем зі всього світу;
 - найактуальніші налаштування для автоматизованих систем захисту, що дозволяють забезпечити миттєве реагування на будь-яку нетипову поведінку інфраструктури.

 

Платформа виконує функцію додаткового захисту, який розташований попереду нашого периметру. Ми захищаємо себе зсередини, а MISP-UA підсилює захист зовні та забезпечує реакцію на кіберподію. Бо важливо ж не тільки зафіксувати й констатувати факт кібератаки. 


Головне нейтралізувати її, блокувати, відстежити та розслідувати. А такі повноваження має тільки державний орган. 
Саме тому, для протидії кіберзагрозам дуже важливо створювати державно-приватне партнерство, аби захистити себе та державу.


Ми вдячні Службі безпеки України за можливість бути першою комерційною структурою, що була підключена до такої масштабної та корисної системи, зважаючи на те, що перш за все, її створено для захисту державного сектору та підприємств критичної інфраструктури. 
І ми робимо усе можливе, щоб ви, наші шановні користувачі, відчували безпеку працюючи щодня. 

 

З турботою, команда M.E.Doc 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Каждый клиент - это победа!

Довольный клиент - это награда!

Рекомендующий клиент - это сокровище! 

Клиент друг - это цель!!!